VELKÝ SÁL
13.00 – 14.30 Regresní terapie – Jitka Eishner
15.00 – 16.30 Cesta srdce, cesta naplněného života – Břetislav Bátěk
17.00 – 18.30 O životě a tvorbě - Igor Chaun
20.00 – 21.30 ENIESA – koncert slovenské zpěvačky
 
KLUBOVNA Č.1 
10.00 – 12.00            Ženský kruh Bytí s Michaelou Meerou
     13.00 – 14.00      Doteky včel – David Másilka
14.30 – 16.00 Metoda RUŠ – Martina Válková
16.30 – 18.00 Dynamika bohatství a Spektrum bohatství - Libuše Novotná
 
 
KLUBOVNA Č.2 
10.00 – 11.30 Zdravá strava -povídání nejen o jídle - Jana Zupková   
12.00 – 14.00 Bylinkový workshop – Gabriela Tuatti
14.30 – 16.30 Když rozkvete mandala – výtvarný workshop - Zuzana Krulová
 
KLUBOVNA Č.3 
10.00 – 11.30 Koně a lidé – Johanka Vlková, Tereza Fryšarová
12.00 – 13.30 Karty Ctnosti – Kamil Coufal - 
15.30 – 16.30 Detoxikace mysli i těla – Johanka Vlková
17.00 – 18.00 Aura Soma – Ladislava Doležalová
 
TĚLOCVIČNA suterén 
      9.00. - 10.00      Oshova Dynamická meditace – Ramana Drobotun
 
                             PRO DĚTI
11.00 – 12.00 Minidiskotéka – Lenka Drobotun
13.00 – 14.00 Pohádková dramatika – Lucie Kučerová
16.00 – 17.00 Jóga pro děti – Kateřina Jaňourová
18.00 – 19.00 Muzikohraní – Iva Smýkalová, Vítězoslava Urbanová 
 
SÁL POHYBOVÉ VÝCHOVY
 9.00 – 10.00 Fit drums – Šárka Radičová
10.30 – 11.30 Qi – gong – Martin Ondráček
13.30 – 14.30 Port de bras
15.00  – 16.30 Setkání mužů a žen v tanci – Dana Jirkalová
 
18.00 – 19.30 Kruhové tance – Rostislav Žďánský
 
ZKUŠEBNA
      9.00 – 12.00      Rodinné konstelace – Iva Pousková
13.30 – 14.30 Hormonální joga – Barbora Zelená
15.00 – 17.00 Zpívání OM  - Petr Bachorec ?
17.00 – 18.00 Řízená automasáž chodidel – Matuš Svinčák ?
 
 
FOYER – VSTUP VOLNÝ!
 
Kávomilka Šumperk
Monika Sulasová – saláty, polévky
Miluška Vobořilová -  zákusky
Pizzetky – sukénky ženskosti
Voním přírodou – Petra Hatoňová
Bílý králíček Šumperk – Zuzana Nováčková
Přírodní celostní medicína s bylinnou medikací  - Božena Bröcklová 
Pišlík – dřevěné hračky
pentatonicky a přírodně laděné hudební nástorje
výstava mandal Zuzany Krulové
výstava obrazů a nábytku Johanky Vlkové
výstava a prodej obrazů Jarmily Brablencové Krňávkové

VELKÝ SÁL

9.00 - 16.00            Prezentace prodejců Olomouckého kraje

 

KLUBOVNA Č.1 

 

 

 

KLUBOVNA Č.2 

 

 

KLUBOVNA Č.3 

 

 

TĚLOCVIČNA suterén 

 

SÁL POHYBOVÉ VÝCHOVY

 

 

ZKUŠEBNA

 

 

NÁSTAVBA TĚLOCVIČNA

 

 

FOYER – VSTUP VOLNÝ