AcroYoga - Tomáš Wortner - workshop

22.08.2018

14.00 - 15.30

AcroYoga od základů: AcroYoga nebo také partnerská jóga je systém propojující flexibilitu a moudrost jógy, hravost a sílu párové akrobacie a uvolnění thajské masáže. Praktika AcroYogi je postavena zejména na posilování důvěry v sebe a partnera, na umění efektivního využití svojí síly, na schopnosti relaxace a především na zábavě!

Předchozí zkušenosti ani partner nejsou potřeba. Budeme pracovat v různých skupinách, takže se budeme vždy střídat (pokud nebudete chtít být s jedním partnerem celou dobu). Hodit se bude přiléhavé oblečení a podložka na jógu či karimatka, cvičí se naboso či v ponožkách.

Tomáš Wortner: Performer. Herec. Tanečník. Učitel. Jogín. Improvizátor.
Již deset let systematicky praktikuji jógu, která přinesla do mého života disciplínu, meditaci a především každodenní rituál, kde se mohu potkat sám se sebou a zaměřit se na to, co je mi potřebné.
Mojí vášní je pohyb, především yoga, AcroYoga, tanec, pohybové divadlo, partnerská akrobacie, kontaktní improvizace. Mojí misí je podporovat lidi na jejich cestě a být jim inspirací v nacházení a plnění si opravdových snů.
Jako lektor jsem vedl v Čechách i zahraničí desítky pohybových, divadelních a improvizačních workshopů pro veřejnost, pro amatérské i profesionální herce, pro divadelní skupiny, pro začínající i zkušené improvizátory, pro jogíny a acrojogíny, a také pro děti a mládež.

www.youtube.com/watch?v=oa-4ND5BZ20

facebook.com/tomas.wortner


To mně zajímá... na to chci ..