Doteky včel - zdraví z úlu - Mgr. David Másilka Ph.D. - přednáška

22.08.2018

9.00 - 10.30

Symbolicky nadzvednete víko úlu a nahlédnete do včelího světa. Dovíte se základní věci ze života včel, uvidíte, z jakých částí se skládá úl a jak včely mohou působit na lidské zdraví. David se pokusí situačně přizpůsobit své vyprávění Vašim otázkám tak, aby si ze včelího světa každý odnesl odpověď na svoji otázku.

Zjistíte, jak souvisí včelí vývoj s cyklem slunce, kolikrát za život můžete potkat včelí královnu mimo úl, proč Vás trubec nepíchne, jakým způsobem vzniká med a k čemu je člověku dobrý, co je to propolis a jak si z něj připravit tinkturu či mastičku, jak vzniká včelí vosk a jak jej použít pro naše zdraví. Mimo to uslyšíte, že za včelami se dá chodit i kvůli speciálnímu úlovému vzduchu či vibracím s léčivými účinky, se kterými se pracuje v apiterapii - léčení člověka za pomoci včel a jejich produktů.

Přednáškou Vás provede David Másilka, nezávislý osobní a firemní konzultant a kouč, který se mimo práci v oblasti výzkumu trhu a marketingu věnuje včelaření ve Velkých Losinách. Tam zájemce provází zážitkovým programem "O včelách se včelami" a provozuje úlovou adopci pro vědomé donátory.


To mně zajímá... na to chci ..