Hormonální jóga - Mgr. Michaela Švábová - workshop

22.08.2018

14.00 - 15.30

Sestava tvořená 21 cviky znovu aktivuje tvorbu ženských pohlavních hormonů (estrogenů a progesteronu), přináší rychlé výsledky a pomáhá nejen ženám procházejícím obdobím menopauzy či předčasné menopauzy, ale také ženám (dívkám) mladším, které trpí premenstruačním syndromem, bolestivou a nepravidelnou menstruací, ztrátou menstruace po vysazení antikoncepce, polycystickými vaječníky, některými příčinami neplodnosti a dalšími obtížemi.

Přestože v sestavě HJT pro ženy pracujeme s celým tělem (protahujeme a posilujeme jej) primárně se zaměřujeme na aktivaci žláz s vnitřní sekrecí, které ovlivňují produkci ženských pohlavních hormonů, tj. VAJEČNÍKŮ, ŠTÍTNÉ ŽLÁZY a PŘÍŠTÍTNÝCH TĚLÍSEK, HYPOFÝZY a také NADLEDVINEK.

Během 90minutové lekce se naučíme dvě základní dechové techniky (pro aktivaci vaječníků tzv. bhastriku K. D. a pro aktivaci štítné žlázy dech udžají), které si následně vyzkoušíme ve vybraných cvicích sestavy. Povíme si také o fungování a provázanosti hormonálního systému ženy a ženské cykličnosti.

Provázím ženy na cestě k vlastnímu Já. Inspirací jsou mi zkušenosti, mé vlastní niterné objevování, které mi zprostředkovává nejen jóga. Návrat k sobě jsem započala s mateřstvím, které mi obrátilo život naruby. Z akademického prostředí jsem odešla na "volnou nohu", a vyslyšela tak své vnitřní volání po naplnění a tvořivosti, po předávání toho, co je můj dar, po společném a vědomém bytí v radosti, které - myslím - má a zná každá z nás. Naše duše volá, ale je přehlušena vnějším. Jóga, Hormonální jógová terapie pro ženy, celostní přístup k životu jsou pro mě cesty, jak se znovu a naplno setkat sama se sebou. Jak zaslechnout ten slabý hlásek z hloubky a vyslyšet jej. Jak nabýt zdravou důvěru v sebe jako Ženu a jako Žena žít.Hormonální jógová terapie pro ženy je dnes velmi rozšířená a oblíbená forma dynamické jógy a současně přirozená terapie k odstranění problémů spojených s menopauzou a nízkou či nevyrovnanou hladinou ženských hormonů.

Těším se na Vás! Více informací na www.hormonalni-jogova-terapie-brno.cz/


To mně zajímá... na to chci ..