Pánevní dno - metoda 3x3 - Mgr. Lucie Pösl - workshop

22.08.2018

14.00 - 15.30

Přednáška o celostní Metodě 3 x 3 Renaty Sahani Skálové, která se je zaměřená na pánevní dno na třech rovinách, to rovině fyzické, emoční a energetické, s malou ochutnávkou z této metody.. Pro koho je určena? 

Pro ženy, které: trápí močová inkontinence, funkční neplodnost - mají obtíže v oblasti gynekologie nebo urologie, chtějí se stát více vědomé ve své ženskosti - mají nepravidelnou nebo bolestivou menstruaci - netrápí obtíže, ale rády by chtěly porozumět více sobě jako ženě - se připravují na těhotenství nebo by rády otěhotněly - se cítí vyhaslé a bez ženského sebevědomí - by se rády naučily, jak pracovat se svojí ženskou energií 

Jsem žena, kterou baví život, možnosti a krásy, které nabízí. Jsem žena, pro kterou první impulse k seberozvoji bylo narození prvního syna a nesoulad v manželském životě, kdy jsem začala hledat způsoby, jak život žit naplněně, spokojeně a jak si ho lze život užít bez bolestí, které se v mém životě stále opakovaly . Po letech práce sama na sobě a zpracovávání vlastních strachů, bolestí, křiv a svých postojů a nucených vzorců chování, jsem nalezla Metodu 3 x 3, které se velmi ráda věnuji a lektoruji, která mě samotné pomohla najít své ženské kořeny, uvést své pánevní dno příjemné kondice a najít to své autentické JÁ. Dalším nástroje, který ráda užívám jsou Access bars, které rozšiřují vědomí klientů a pomáhá jim zpracovat blokace na úrovni psychické, fyzické I emoční a tedy zlepšuje kvalitu jejich života. A v neposlední řadě se věnuji průvodcování na cestě vlastního seberozvoje, kdy využívám nástrojů, které jsem sama na sobě okusila a vím, že pomáhají k zvědomění svých postojů a nevhodných vzorců chování, které člověka brzdí ve vlastním rozletu. Má práce je pro mě radostí a zábavou, Jmenuji se Lucie a toto jméno mi zřejmě nebylo dáno náhodou, jelikož právě jméno Lucie znamená ta, která přináší světlo.. a právě rozzáření klientů je to, co mne na mé práci velmi naplňuje. 


To mně zajímá... na to chci ..