Výživa pro dnešní dobu - Josef Laštovička - přednáška

22.08.2018

9.00 - 10.30

Dnešní životní styl s sebou přináší určité výsledky, které ne každému vyhovují: obezita u více než poloviny lidí v ČR, statisíce diabetiků, nemoci oběhové soustavy, alergie, astmat, kožní problémy, záněty... a další nemoci, které se dají zařadit do kategorie "civilizační nemoci".

Tyto nemoci pochází ze způsobu života, kterým žijí lidé v naší civilizaci. Proto je nevyléčí žádný lék, ale až změna v životním stylu jednotlivých lidí. Jsou to nemoci, které nejenom že výrazně zkracují lidské životy, ale zároveň velice snižují i jejich každodenní kvalitu.

Výživa v tom hraje klíčovou roli.

Josef Laštovička:

V rámci diplomové práce jsem se začal zajímat o výživu a o její vliv na nejčastější nemoci současnosti. Vycestoval jsem na místo, které patří mezi tzv. "Modré zóny" - místa s nejvyšší průměrnou délkou života na této planetě.

Zde jsem absolvoval stáž v programu, který pomocí rostlinné stravy pomáhá lidem řešit mnohé chronické problémy a civilizační nemoci (chiphealth.com). Obezita mizí, diabetes se léčí, cévy se čistí, pleť se uzdravuje, schopnost krve ničit rakovinné buňky se násobí...

Tato zkušenost vedla k přijmutí rostlinné stravy do mého života. Zhubl jsem několik kilo, zlepšila se mi pleň, mám více energie. Nyní tento způsob výživy vyučuji.

Je tento způsob výživy pro každého?

Mnozí říkají, že "každý jsme jiný" a že bychom měli jíst "všeho s mírou".

Já říkám, že tělo člověka, stejně tak jako ostatní živočichové na této planetě, má optimální způsob výživy, který mu sedí nejvíce. Pro člověka je to rostlinná strava.

Je to způsob výživy, pomocí kterého se lidé dožívají nejvyšších věků na této planetě. Je to jediný způsob výživy, který má vědecky podloženou schopnost pročistit lidem ucpané cévy (současná příčina úmrtí č. 1). Je to jediný způsob výživy, na kterém mají populace optimální váhu. Má spoustu dalších argumentů, které nasvědčují tomu, že je rostlinná strava nejzdravější výživou pro člověka pro dnešní dobu. Přijďte si je vyslechnout na tuto přednášku a nechte se inspirovat ke zdravějšímu životu.

Moje projekty:

https://zacitzivot.cz

https://crsklub.cz


To mně zajímá... na to chci ..