Petr Jan Křen

mentor, kouč, autor transformačního rozvojového programu Milionový leader, expert na Life & Business Transformation Leadership

Minimalismus ve vztazích

Co znamená svoboda ve vztahu? Je možné se ve vztahu cítit svobodně? Vlastní životní zkušenosti jako brzda vědomého vztahu. Dle čeho si vybíráme partnery? Kdo jen ten “správný” partner? Tyto a další otázky, které řeší většina lidí, kteří mají vztah či by si ho přáli mít, bude Petr Jan probírat s účastníky jeho přednášky. Dozvíte se jeho praktický pohled na téma vztahů, vycházející z jeho bohatých životních zkušeností, z jeho neustálého sebevzdělávání se a v neposlední řadě i z mnoha životních situací, které pomáhá řešit svým klientům.

Více o Petrovi

Petr Jan Křen je průvodcem životem a také hledačem odpovědí. Je mentorem a koučem, autorem transformačního rozvojového programu Milionový leader, expertem na Life & Business Transformation Leadership.
Po dvaceti letech Petr Jan opustil svět velkého byznysu, abych se ponořil do hlubin vlastní duše a vyslyšel její volání. Jeho misí je podpora ostatních nalézt jejich vyšší smysl života a jeho žití v praxi. Ať v rovině osobní, tak i pracovní a byznysové.
Petr Jan rovněž pomáhá lidem i firmám nalézt a definovat smysl jejich pracovního zaměření a následně efektivně zavést do praxe. Rozbourává tradiční představy o životě, o práci, o tradičních rolích mužů a žen v dnešní společnosti a kladením otázek přivádím účastníky seminářů k novým náhledům na sebe sama, na své vztahy a svoji práci.
Vlastní vzestupy a pády, v podnikání i v osobním životě, mimo jiné formovaly jeho světanázor a jsou cennou přidanou hodnotou pro každého, kdo se chce ve svém životě někam posunout a kdo hledá inspiraci a odpovědi na vlastní, často v hloubce vlastního podvědomí, ukryté otázky. Petr Jan rovněž vede mužské semináře a kruhy, podporující jak samotné muže, tak i páry.
Zavřít menu