Petr Pavlíček

Kouč pro zdraví

Motto: "Musíme jen umřít..."

Minimalismus ve výživě

5 jednoduchých rad jak se radovat ve Zdraví ze Zdraví aneb dokonalá výživa bez jídelníčku a počítání kalorií. Jak důvěřovat svému vlastnímu tělu, milovat jej a poznat jeho ozdravné schopnosti.

Více o Petrovi

Petr byl vrcholovým sportovcem, několikanásobným mistrem republiky v atletice, bobovým reprezentantem a v roce 1998 mistrem světa ve startech na bobech.

Vlastní zdravotní problémy ho přivedly ke studiu netradičních léčebných postupů, vlastního tělo a celkové změny životního stylu. Během několika let dosáhl viditelných výsledků na sobě a na svých blízkých, shodil přebytečných 20 kilogramů tuku, zbavil se vysokého tlaku a bronchitidy. Nezná chřipku, ani angínu a užívá si života s manželkou a se svými dětmi jak to jen jde.

Své zkušenosti a moudrosti předává dále. Pracuje jako kouč pro zdraví a otevírá lidem dveře ke změně myšlení, motivuje je k využití vlastních sil a ozdravných schopností těla. Zabývá se prevencí a příčiny onemocnění, pořádá pobyty, kde lidé mohou zažít několikadenní půst, dělá přednášky a besedy.

Petr má obdivuhodné výsledky v boji s nemocemi a předcházení jim.

Zavřít menu